Dočasně zrušeny všechny vycházky Prahou s očima dokořán

Milí přátelé vycházek Prahou s očima dokořán,

v souvislosti s hygienickými opatřeními, které mají za cíl zpomalit stávající pandemii COVID-19, jsme se rozhodli zrušit zatím do konce měsíce března vycházky naší milovanou Prahou, přestože jejich kapacitu bychom mohli omezit pod limit vládou vyhlášeného nouzového stavu. Důvodem není paranoia nebo neuvážené šíření nezdravého napětí, ale vědomí, že jsou situace, ke kterým je třeba přistupovat s pokorou, empatií a hlubší sounáležitostí.

Přijměme proto, prosím, toto období jako čas, který máme využít jinak. O to více si potom budeme užívat toho, co nám, možná, přišlo dosud zcela samozřejmé.

Pokud jste již měli na zrušené vycházky zakoupené vstupenky, byly Vám přesunuty na nejbližší nový termín. V případě, že by vám nový termín nevyhovoval, tak je možné vstupné stornovat. Pokud máte zakoupené vouchery, jejich platnost automaticky prodloužíme o dobu po kterou vycházky nebudou. Všechny tyto záležitosti vyřizuje náš prodejce vstupenek – společnost GoOut.  Obracejte se na jejich mailovou adresu info@goout.cz. Obrovský nápor vracení vstupenek vyřizují skvěle, přesto Vás prosíme o trpělivost, protože v nynější situaci mohou reagovat v řádech dnů, nikoliv hodin.

Přejeme hodně zdraví a těšíme se brzy na viděnou,

Eva, Lenka, Martin, Mirek a Dominik

Vaši průvodci