Prahou s očima dokořán

Ježíšek v Emauzích

Vánoce patří mezi nejoblíbenější svátky roku. Ale víte vůbec, jak to bylo s Ježíškem? Na gotických malbách ze 14.století si převyprávíme příběh, kterému křesťané věří již přes 2000 let, a ztemnělé prostory studených klášterních chodeb a kaplí nám dodají tu správnou středověkou zimní atmosféru. Uvidíme spanilého Gabriela, Ježíška v jeslích a Klanění tří králů, nebo to bylo mudrců? V magicky nasvětleném kostele sv. Jeronýma nás čeká beuronský betlém ze konce 19.st.

Netradiční zastavení v klášteře Na Slovanech, založeném českým králem a římským císařem Karlem IV. , nás zavede do ambitu, kapitulní síně, refektáře, Císařské kaple, nemineme kostel, a čeká nás i noční výhled na Prahu z jinak nepřístupné střešní terasy.

Cena vstupenky na vycházku nezahrnuje cenu vstupu do objektů: Dospělí 90,- Kč; Studenti a senioři 60,- Kč; Rodinné vstupné 150,- Kč ; držitelé průkazu ZTP pedagogický dozor mají vstup zdarma.

Termín vycházky:

29.12.2023 ve 13:30


Kde se sejdeme?

u pokladny kláštera Na Slovanech


Ukončení vycházky

v interiéru kláštera, který si budete moci doprojít vlastním tempem


Délka vycházky

2 hodiny

Cena vstupenky:

200


Zvýhodněné vstupné

Zvýhodněné vstupné 150 Kč pro návštěvníky 65+ a studující. Děti do 15 let zdarma.


Platba u průvodce v hotovosti možná do naplnění vycházky za příplatek 50 Kč. Ke každé transakci účtuje GoOut servisní poplatek 15 Kč.

Soukromé vycházky

Hledáte netradiční dárek nebo program pro rodinu, klienty či skupinu přátel? Vyberte si z nabízených vycházek nebo Vám připravíme vycházku „na míru“. Pro objednávku a bližší informace pište na adresu info@vychazkypraha.cz.

KONTAKT

Tel.: +420 739 072 642 v pracovní dny od 10h do 17h a také 1 hodinu před každou vycházkou 

E-mail: info@vychazkypraha.cz

Prahou s očima dokořán s.r.o.
Křivá 2627/15, 130 00  Praha 3

Podmínky použití