Staňte se členem Klubu přátel vycházek Prahou s očima dokořán

Možnost rezervovat vycházky prostřednictvím SMS nebo e-mailové zprávy a úhradu vstupenek v hotovosti, bez příplatku, před zahájením vycházky.

Možnost zrušit rezervaci vycházky prostřednictvím SMS nebo e-mailové zprávy  a to nejpozději 24h před jejím konáním.

Zasílání nových vycházek před jejich zveřejněním na internetu.

Šestá vycházka zdarma! Užívat s námi Prahu se vyplácí. Vezměte si od našeho průvodce vizitku a sbírejte za každou vycházku s námi razítko. Šestou vycházku neplatíte, pouze předložíte vyplněnou vizitku průvodci. Protože některé naše vycházky bývají vyprodány, doporučujeme si rezervovat místo na vycházku zdarma mailem nebo SMS zprávou v předstihu. Mail je info@vychazkypraha.cz, tlf pro SMS zprávu: 724 025 637.

Jak se stát členem Klubu přátel?


Po zakoupení vstupenky v předprodeji jsou na Vaši e-mailovou adresu zasílány novinky a Vy získáváte výhody členství v Klubu přátel.

NEBO

Vyplňte a odešlete kontaktní formulář níže na této stránce.

Jak ukončit členství?


Pokud si nepřejete být členy Klubu přátel, stačí odepsat na naši e-mailovou adresu NEZASÍLAT.

Prahou s očima dokořán si vyhrazuje právo ukončit členství tomu, kdo se opakovaně nedostaví na rezervovanou vycházku, aniž by svoji rezervaci domluveným způsobem zrušil.

Proč potřebujeme Vaše telefonické a e-mailové spojení?


V případě, že se vycházka nemůže konat, např. z důvodu indispozice průvodce, Vás chceme co nejjednodušším způsobem informovat.

Na vědomí


Poskytnuté kontaktní údaje vždy chráníme před zneužitím a zpracováváme v souladu s aktuální legislativou.  Pokud si přejete dostávat od nás informace na Váš email i nadále, stačí vzít tuto zprávu pouze na vědomí. Pokud o naše informace nemáte zájem, prosím, zašlete zpět email s předmětem NEZASÍLAT. Svůj souhlas se zasíláním informačních e-mailů můžete kdykoliv v budoucnosti odvolat, a to bez udání důvodů.